FK Nejdek

Stránky fotbalové mládeže

TJ Lokomotiva
Karlovy Vary

Trenér František Krejčí hodnotil 2.kolo krajského futsalového přeboru U13

Futsalová zimní liga U13 - 2.kolo

 

Sestava týmu LKV:

Daniž - Šlapa, Koch, Dytrych, Škarda, Santoro, Dvořák, Šustr

 

Nepřítomni: Paluška, Muschálek ( zranění ), Gajdoš ( nemoc ), Badal, Buriánek, Karlíková ( omluveni ) 

                      

 

 TJ Lokomotiva Karlovy Vary     -     TJ Baník Královské Poříčí      0 : 0

 

Branky:

Hodnocení utkání:

Vyrovnané utkání, kde si ani jeden soupeř nevytvořil moc příležitostí, a když už ano, tak stáli na obou stranách brankáři, kteří s jistotou zasahovali. V halách se takový výsledek moc nevidí, ale musím říct, že bezbrankový stav byl spravedlivým vyjádřením toho, co se dělo na palubovce.

 

TJ Lokomotiva Karlovy Vary      -      TJ Spartak Horní Slavkov        1 : 4

 

Branky: 6´ správně zabojoval Kuba Škarda a po jeho zisku míče se nakonec prosadil Šlapa 1:0, 13´ 1:1, 14´ 1:2, 25´ 1:3, 26´ 1:4

 

Hodnocení utkání:

I toto utkání bylo ve své první polovině poměrně vyrovnané, šance byly na obou stranách, ale i v tomto utkání se velmi dobře prezentovali brankáři. Na naší straně se dostal v úvodu před brankáře soupeře Šlapa a poslal nás na vedení. Jenže další dvě čisté „tutovky“ už nedal a na druhé straně soupeř využil našich chyb v obraně a během jedné minuty otočil skóre ve svůj prospěch. I pak se hrálo vyrovnaně nahoru-dolu a na naší straně byla snaha utkání srovnat. V závěru už nám ale zjevně docházely síly a soupeř přidal další dvě branky a definitivně utkání rozhodl.

 

Co dodat:

Vzhledem k příchodu Patricie máme nyní v kádru starších žáků sedm hráčů ročník 2007. Tito hráči měli nejen dnes táhnout tým. Obrovským zklamáním pro mě byla skutečnost, že byl dnes k z těchto sedmi hráčů dispozici jen Martin Šlapa. Takže jsme tým, kromě několika hráčů 2008, doplnili hráči 2009 z přípravky.  Musím přiznat, že k mému překvapení si takto narychlo poskládaný tým nevedl vůbec špatně. Oba zápasy byly poměrně vyrovnané a jen díky slabší koncovce jsme druhé utkání nakonec prohráli. Do pole jsme měli k dispozici jen 7 hráčů a tak v závěru bylo vidět, že nám síly již docházely a také nakonec došly. Výsledkem byly dvě branky v závěru utkání.

Na rozdíl od předchozího turnaje jsme tentokrát narazili na týmy hrající kvalitativně stejné soutěže, jako hrajeme my. Takže šance byly otevřené. Většina hráčů bojovala, co jim síly stačily. Brankář Daniž postupem času ovládat prostor i za obranou a opět zaslouží absolutorium. V obraně si poměrně slušně tentokrát vedl Koch, bojoval a měl spoustu vítězných soubojů. Museli jsme si vypomoci i Vaškem Šustrem, u kterého ale bylo vidět, že má za sebou dlouhou pauzu. Tradiční bojovnost na straně Šlapy mu přinesla několik dobrých příležitostí, ale bohužel proměnil jen jednu.

Jeho bojovnost je ale příkladná a je jeden z těch, který hrál srdcem a až na doraz. Tradiční „bojovníček“ Dytrych také odvedl to, čeho je v tuto chvíli schopen. Rozhodně nevypustil žádný souboj. Santoro se trochu ztrácel a je vidět, že musí přidat v rychlosti práce s míčem, v nasazení a ochotě se maximálně vydat z rezervoáru svých sil. Škarda naopak nikoho a ani sebe nešetří a dokáže se „vyždímat“, nicméně stále mu chybí větší „týmovost“. A nic na tom nemění, že se podílel na vstřelené brance. Ale kluci z přípravky musí sbírat zkušenosti. Oproti starší přípravce je hra v kategorii mladších žáků mnohem rychlejší a to je to, co si kluci musí nejprve „osahat“.

Nakonec jsem si nechal Vojtu Dvořáka. Nebojím se říct, že byl na hřišti v podstatě nepostradatelný. Velmi dobře bránil, navíc působil z našich hráčů „nejfotbalovějším“ dojmem. Nicméně je tam stále ještě dost nepřesností v rozehrávce, neklidu a rychlosti rozhodování. Ale protože patří k nejmladším hráčům, tak jsem s jeho výkonem více jak spokojen. Jako jediný dokázal ve slušném tempu odehrát obě utkání bez střídání a řekl bych, že to na něm ani nebylo moc vidět. Celkově dobrý výkon narychlo poskládaného týmu mladších žáků.

                                                                                                            František Krejčí

 

 

 

Diskuze k článku

Tabulka

1. SK Toužim 10 80:7 28
2. TJ DDM Stará Role 10 47:11 24
3. TJ Sokol Chyše 10 65:15 23
4. TJ Eelektroporcelán Merklín 10 54:22 16
5. FK SMB Bochov 10 40:47 12
6. FK Nejdek 10 33:50 10
7. FK AJAX Kolová 10 8:88 4
8. TJ Loko Karlovy Vary 10 8:95 0
Kompletní tabulka

nejlepší střelci

1 Pavel Paluška Pavel Paluška3

2 Kryštof Kubů Kryštof Kubů2

Nejbližší narozeniny

Filip Křeháček

(11)

13.07.2020
Filip Křeháček

Bohuslav Mazur

(63)

17.07.2020
Bohuslav Mazur

Petr Kořán

(49)

21.07.2020
Petr Kořán

Hlavní partner
Karlovarský kraj Živý kraj Statutární město Karlovy Vary Fortuna COBA ENVI Lesy ČR MŠMT
Oficiální partneři
Carlsbau trade TEX-COLOR Parkhotel Sokolov Dredger s.r.o. Elektroinvest Šícho

Počet návštěv: 27390
Tento měsíc: 611 | Tento týden: 150 | Tento den: 24

© 2017 TJ Loko Karlovy Vary - Všechna práva vyhrazena nonno@email.cz

Vytvořeno službou Sklub.cz

Sledujte nás

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop Náš fanshop
x