FK Nejdek

Stránky fotbalové mládeže

TJ Lokomotiva
Karlovy Vary

Trenér František Krejčí hodnotil 1.kolo krajského futsalového přeboru U15

1.kolo futsalové ligy U15

 

Sestava týmu LKV:

Rahmouni – Baczszynski, Šlapa, Vojtěch, Badal, Dvořák, Jiránek, Rolenc, Kubů, Šustr, Petrus

Nepřítomni : Paluška            

 

 TJ Lokomotiva Karlovy Vary     -     TJ Jiskra Aš       0 : 9

 

Branky : 5´ 0:1, 10´ 0:2, 16´ 0:3, 18´ 0:4, 22´ 0:5, 24´ 0:6, 25´ 0:7, 26´ 0:8, 29´ 0:9

 

Hodnocení utkání:

V prvním utkání prvního turnaje SŽ se proti nám postavil jeden z těch dolních pater krajského přeboru starších žáků. Začátek utkání byl pro mě docela milým překvapením. Soupeř byl sice fotbalovější, ale i naši hráči předváděli dobrých 15 minut také dobrý fotbal. Jenže na druhé straně jsme se nacházeli opět ve starých kolejích v tom, že brankář i obránci si vybrali slabší chvilky a útočníci nebyli dostatečně důrazní a pracovití. Rozdíl úrovně hraných soutěží byl přece jen vidět a k naší smůle naši hráči v druhé polovině utkání bohužel neudělali nic navíc, abychom v utkání uspěli. Nicméně polovina utkání mě v podstatě uspokojila ……

 

TJ Lokomotiva Karlovy Vary     -     TJ Sokol Stará Voda       1 : 2

 

Branky: 4´ 0:1, 18´ 0:2, 30´ soupeř často fauloval a tak jsme v závěru došli k penaltové situaci, z které se nadvakrát nakonec prosadil Baczszynski 1:2

 

Hodnocení utkání:

Po prvním utkání jsem musel hráčům opakovaně vysvětlovat, že v hale dvojnásob záleží na nasazení a ochotě pracovat, dohrávat souboje a nutit soupeře k chybám. Náš další soupeř naopak patří k těm nejlepším týmům našlapaného sokolovského okresu.

Přesto jsme tomuto týmu byli více jak vyrovnaným soupeřem. Kluci hráli dobře, bojovali a navíc je tentokrát také podržel brankář. Jenže dát branku je pro nás nadlidský úkol. Je to splašené, řešení brankových příležitostí prostě nemá kvalitu. Bez vstřelené branky se prostě vyhrát nedá a to je vzhledem průběhu utkání obrovská škoda. Prohrát jsme si nezasloužili, ale na to se prostě nehraje.

Celkově ale patří klukům pochvala …….

  

TJ Lokomotiva Karlovy Vary     -     TJ Sokol Citice       0 : 4

 

Branky: 2´ 0:1, 5´ 0:2, 10´ 0:3, 18´ 0:4,

 

Hodnocení utkání:

Do úvodu dvě poznámky : Tento soupeř suverénně vede okresní přebor sokolovského okresu a předchozím utkání dokázal dokonce porazit favorizovaný tým z krajského přeboru Jiskru Aš.

K tomu ještě přidám, že o rok starší hráči působili svým vzrůstem spíše jako hráči dorostenecké kategorie. V utkání hráči soupeře svých fyzických předností hojně využívali a naši hráči působili tak trochu jako „otloukánci“. Přesto musím smeknout klobouček, jak se naši hráči s tímto nadmíru těžkým soupeřem „poprali“. Nesmírně náročné utkání, které naše hráče stálo hodně fyzických sil.

Ale svým průběhem mě utkání ale bavilo ….

 

Co dodat:

Samozřejmě není potřeba připomínat, že naši soupeři pochopitelně těžili z fyzické a věkové vyspělosti a často naše hráče přetlačili silou.

Naši hráči absolvovali tři těžká utkání s velmi slušnými soupeři.

Vím, že tato utkání se staršími hráči jsou pro nás těžké. Znovu říkám, že věřím, že nám tyto zkušenosti brzy přinesou ovoce.

Vůbec nemůžu říct, že bych byl s turnajem nespokojen. Až na druhou polovinu prvního utkání to kluci většinou „odmakali“. Viděl jsem několik velmi dobrých fotbalových momentů. Z pohledu jednotlivců brankář Adam první utkání nezvládl, nicméně v dalších dvou utkáních měl hodně dobrých zákroků a byl to pak úplně jiný hráč. Z obránců zaslouží pochvalu Lukáš, Simon a Jarda. Jonáš hodně bojuje, vydá se na maximum, ale strašně moc kazil při rozehrávce. Útoční hráči se dílem snažili, dílem bojovali, ale v zakončení to byla bída. Přejít jeden na jednoho nám prostě nejde, chybí tam rychlost, chybí tam síla. V útoku jsme prostě bezzubí. Tradičně z nich nejvíc pracoval Martin. Trochu více jsem očekával od Kryštofa a Dominika. Vojta, Vašek, Filip sbírají hlavně zkušenosti. Všichni tři určitě bojovali, ale v soubojích se staršími hráči se pochopitelně zatím neprosadili. Hlavně Vojta se pral s hráči o tři roky staršími statečně a neohroženě.

Takže futsalovou sezonu jsme začali poměrně slušně a věřím, že v dalších turnajích to bude ještě o něco lepší.

                                                                                                                                  František Krejčí

 

Diskuze k článku

Tabulka

1. SK Toužim 10 80:7 28
2. TJ DDM Stará Role 10 47:11 24
3. TJ Sokol Chyše 10 65:15 23
4. TJ Eelektroporcelán Merklín 10 54:22 16
5. FK SMB Bochov 10 40:47 12
6. FK Nejdek 10 33:50 10
7. FK AJAX Kolová 10 8:88 4
8. TJ Loko Karlovy Vary 10 8:95 0
Kompletní tabulka

nejlepší střelci

1 Pavel Paluška Pavel Paluška3

2 Kryštof Kubů Kryštof Kubů2

Nejbližší narozeniny

Filip Křeháček

(11)

13.07.2020
Filip Křeháček

Bohuslav Mazur

(63)

17.07.2020
Bohuslav Mazur

Petr Kořán

(49)

21.07.2020
Petr Kořán

Hlavní partner
Karlovarský kraj Živý kraj Statutární město Karlovy Vary Fortuna COBA ENVI Lesy ČR MŠMT
Oficiální partneři
Carlsbau trade TEX-COLOR Parkhotel Sokolov Dredger s.r.o. Elektroinvest Šícho

Počet návštěv: 27390
Tento měsíc: 611 | Tento týden: 150 | Tento den: 24

© 2017 TJ Loko Karlovy Vary - Všechna práva vyhrazena nonno@email.cz

Vytvořeno službou Sklub.cz

Sledujte nás

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop Náš fanshop
x