Trenér U15 František Krejčí zhodnotil 4. kolo futsalového krajského přeboru

Sestava týmu LKV:

Rahmouni - Šlapa, Kubů, Rolenc, Paluška, Šustr, Vojtěch, Badal

Nepřítomni : Jiránek, Petrus, Baczszynski

TJ Lokomotiva Karlovy Vary  -  TJ Baník Královské Poříčí      1 : 6

Branky: 1´ překvapivě se v úvodu prosadil Kubů 1:0, 8´ 1:1, 16´ 1:2, 16´ 1:3, 17´ 1:4, 22´ 1:5, 30´ po rohovém kopu soupeře si Rahmouni srazil míč do branky 1:6

Hodnocení utkání:

Utkání jsme začali dobře a hned v první minutě se překvapivě proti soupeři prosadil Kubů. Jak čas šel, klukům přibývalo sebevědomí. Dobře přistupovali k hráčům soupeře, ten ztrácel a my jsme dokázali být i nebezpeční. Dobrých 15 minut hráči si dobře plnili své obranné povinnosti a hrál se v podstatě vyrovnaný duel. S přibývajícím časem už útočníci ztráceli "glanc" a bylo to o tom, jak dlouho vydrží obránci čelit narůstajícímu tlaku soupeře. Zhruba v polovině soupeře jsme během jedné minuty hned 3x inkasovali a náš odpor byl definitivně zlomen. Nicméně obránci stále "dřeli", ale podpora útočníků byla téměř nulová. Jen Šlapa pokračoval ve své bojovnosti, ale to bylo prostě málo. Výsledkem bylo, že přetížení obránci už nestíhali odolávat přečíslení soupeře a také už nebyli tak důslední. Soupeř nás "dorazil" dalšími brankami a nakonec zaslouženě vyhrál.

TJ Lokomotiva Karlovy Vary - TJ Slavoj Kynšperk 0: 5

Branky: 0:1, 8´ 0:2, 15´ 0:3, 19´ 0:4, 23´ 0:5

Co dodat:

I v tomto jsme odolávali nějakou dobu soupeři. Jenže to bylo především zásluhou obránců. Útočníci mě, až na Martina Šlapu, zklamali. Neudrželi míč, nedokázali se prosadit v soubojích 1:1 a a tak jsme soupeře moc neohrozili, a když už, tak branku soupeře ohrožovali spíše zase naši obránci. Soupeř pěkně postupně nastřílel pět branek a zaslouženě vyhrál

Celkové hodnocení 4. kola:

Nechci útočníkům moc vyčítat. Důvody se dají spočítat na prstech jedné ruky. Kubů, který by měl naše útočné snahy táhnout, ten toho zatím v zimní přípravě moc nenatrénoval a nemá dostatek sil k překonání soupeře. Na druhé straně Šlapa a Paluška se jako mladší žáci těžko prosazují proti starším obráncům soupeře. Paluška navíc laboruje s potížemi s kolenem.

"Abslutorium" ale zaslouží všichni čtyři obránci. Šustr, Rolenc, Badal a Vojtěch, ti všichni obě utkání "odmakali" a jen těžko jim mohu něco vyčítat. Navíc se pokoušeli o přechodovou fázi a občas předvedli velmi pěkné kombinace. Opět musím vyzvednout Rolence, který je jeden z mála, kterému roste sebevědomí, snaží se tvořit hru a je jeden z těch, který si dokáže pokrýt míč a je jednoznačně jedním z mála, který se dokáže prosadit v útočném souboji 1:1. Ale jak jsem zmiňoval, i ostatní obránci mě dnes potěšili.

Nakonec musím říct, že Rahmouni měl jeden z těch lepších dnů a tým většinou dokázal podržet. Musím také říci, že i rozhodčí si všimli nárůstu herní výkonnosti našich starších žáků a jen je škoda, že se nedokážeme prosadit v útoku. I když k tomu je nějaké to vysvětlení .....

Znovu říkám, že jsou prohry, které beru a výkon týmu mě z větší části uspokojil.