FK Nejdek

Stránky fotbalové mládeže

TJ Lokomotiva
Karlovy Vary

Trenér František Krejčí otestoval v přípravném utkání s týmem TJ Baník Královské Poříčí nové hráče

pátek 14.2.2020, UMT Otovice

TJ Lokomotiva Karlovy Vary - TJ Baník Královské Poříčí 4 : 10    (1:1, 1:5, 2:4)

Branky: Vojtěch 1:0, 20´ 1:1, 26´ 1:2, 29´ 1:3, 31´ 1:4, 35´ 1:5, 35´ 1:6, 36´ Dinh střílí svoji úvodní branku u týmu 2:6, 49´ Baczszynski 3:6, 51´ 3:7, 53´ 3:8, 55´ 3:9, 57´ 3:10, 60´ Vojtěch na závěr snižuje 4:10

Sestava týmu LKV:

Planeta T., Petrus - Dinh, Rahmouni, Vojtěch, Baczszynski, Planeta M., Planeta T., Šustr, Petrus, Meistr

Nepřítomni: Rolenc, Jiránek

Hodnocení utkání:

Zajímavé utkání, plné očekávání, jsme odehráli na umělce v Otovicích. V brance tentokrát nenastoupil Adam Rahmouni, ale nově příchozí akvizice, Tomáš Planeta a jednu třetinu utkání také Filip Petrus. Celkově se v utkání objevili hned čtyři noví hráči. Tomáš Dinh, Tomáš Planeta, Martin Planeta a utkání si vyzkoušel také úplně nově příchozí Ondra Meistr.

První třetinu jsme odehráli velmi dobře a dlouho jsme vedli 1:0, soupeř srovnal až v samotném závěru. V brance čaroval Tomáš Planeta. Nejen svým mrštným pohybem, nebojácností, ale i slušnou rozehrávkou. Myslím, že se kluci ve hře cítili velice dobře, protože brankář byl opravdovou jistotou. Soupeř byl v této třetině přece jen o trochu lepší, ale naši kluci ještě plní síly, to prostě "ubojovali". Vyrovnaný stav byl pro nás velmi příjemný.

Druhá třetina už nebyla tak povedená. Do branky se postavil Filip Petrus, hodně toho pochytal, ale vzhledem k tomu, že v brance teprve zkušenosti sbírá, nebyl a ani nemohl být tou jistotou v brance. Nicméně od toho jsou přípravná utkání, abychom si vyzkoušeli možnosti. Když kluci "odjezdili" první třetinu, bylo v té druhé už vidět, jak síly rychle ubývají. Navíc se začal prosazovat velmi dobrý brankář soupeře, který prostě byl tím "pátým" a často i rozdílovým hráčem soupeře, velmi často se úspěšně zapojoval do útočných akcí soupeře. V druhé třetině si soupeř vytvořil dostatečný náskok, který byl nakonec rozhodující.

Třetí třetinu odchytal opět Tomáš Planeta. Začali jsme dobře a snížili jsme náskok soupeře. Náš brankář byl opět velmi jistý, ale většina našich hráčů už "tahala nohy" a tak se na naši branku valil jeden útok za druhým. Nebýt jeho zákroků, tak by byl brankový rozdíl ještě větší. Velkou podporou útočných snah soupeře byl opět jejich aktivní brankář.

Celkové hodnocení:

Jsem rád, že jsme mohli otestovat nové hráče na různých postech. Pro jarní část soutěže se nám tak otvírají další možnosti ve složení týmu. Vždycky je dobré, když je v týmu konkurence .....

Všichni nově příchozí hráči mě nadchli svojí pohyblivostí a obratností. Velkou posilou se jeví obě dvojčata Planetových. Tomáš výborný v brance a bojovný ve hře. Martin byl v defenzívě velmi platným hráčem. Dhin je silný v osobních soubojích a také dostatečně rychlý. Jeho předností je, že přinesl do týmu to, co tam dosud chybělo. Jeho střely mají totiž v našich řadách nebývalou razanci. Rozhodně se nedá říct, že by nově příchozím chyběla odolnost v soubojích. Jdou do všeho, a mají vlastnosti, které se ve fotbale cení, tj. rychlost a síla v osobních soubojích, to dává velkou naději do jarních bojů. Ze starších hráčů bohužel chyběli Rolenc a Jiránek, hráči kteří mají většinou na starosti tvoření hry a tak vázla kombinace a bylo to hlavně o té bojovnosti. Dokud nám síly stačily, tak to ještě šlo, ale později začali nově příchozím pochopitelně ubývat síly a soupeř začal dominovat poměrně výrazně. Cílem tohoto utkání bylo hlavně dát prostor nově příchozím hráčům, aby nabrali herní zkušenosti. Určitě musíme zabrat na kondiční stránce. Máme na to ještě dost času a v případě, kdy docházka bude dostatečná, budou na jaro připraveni. Z ostatních hráčů si své odehráli Vojtěch a Šustr v obraně. Když hrál jednoduše Rahmouni, byl milým překvapením. Baczszynski musí přitlačit a být aktivnější v osobních soubojích. Když bojoval, bylo to slušné. Celkově spokojenost, utkání splnilo to, co jsem od toho očekával.