10. 10. 2020 – tradiční derby s TJ KSNP Sedlec

TJ KSNP Sedlec - TJ Lokomotiva Karlovy Vary 3 : 9 (1 : 4)

Branky: K.Goga 4, Š.Avuk 2, M.Šplíchal, M.Santoro, T.Staříková

Sestava : M.Mašek (B), Š.Avuk (K), K.Goga, J.Ritter, T.Staříková, M.Santoro, M.Šplíchal, D.Dvořák, Nguyen Minh Triet, M.Štádler, R.Krejčík, O.Engelhart

Předposlední (vzhledem k chystaným omezením možná i poslední) zápas podzimní části přeboru s tradičním protivníkem ze Sedlece začali naši borci se zdravou bojovností a na sedleckou bránu se valil útok za útokem. Oba útočníky šikovně doplňoval z obrany Kristián Goga, který během první čtvrthodiny nastřílel soupeři čtyři krásné góly, nejhezčí asi hlavou po dlouhém autu Štefana Avuka. První půli jsme vyhráli 4 : 1, také zásluhou gólmana Michala Maška, který chytil sedleckým penaltu (kterou by VAR zcela jistě nepotvrdil…:-)

Druhá půle už nebyla tak jednoznačně v naší režii, čtvrt hodiny před koncem si naši mladí fotbalisté vybrali černou pětiminutovku a nechali se protivníkem zatlačit do obrany, začali dělat chyby a po dvou rychlých gólech v naší síti byl najednou stav 3 : 6. Naštěstí se po chvíli opět vzchopili, přidali v závěru ještě tři branky a utkání skončilo naším zaslouženým vítězstvím.

Opět musím pochválit výkon všech hráčů, kteří příkladnou bojovností dotáhli zápas do vítězného konce, ale samozřejmě v tréninku je pořád ještě potřeba na spoustě věcí zapracovat.