Oslabení starší žáci odstartovali sezonu dělbou bodů s dobrým soupeřem

11. 9. 2022 ()

TJ Lokomotiva Karlovy Vary    -     Nová Role/Nejdek     5 : 5 ( 2 : 3 )

Branky :

1´ Vlček vlastní branka 0:1,  8´ Santoro G. 1:1, 18´ našemu brankáři proklouzl lehký míč do branky 1:2, 26´ Santoro G. 2:2, 34´ 2:3,49´ 2:4(p), 59´ Horvat 3:4, 61´ 3:5, 68´ Holub 4:5, 69´ Holub 5:5

Sestava týmu LKV :

Škarda - Blažek, Mandzuk, Vlček, Horvat, Habor M., Táborková, Holub, Opalenik, Pašek Jan, Česák, Santoro G., Santoro M.

Nepřítomni :

Pašek Jarda, Feureisl, Daniž, Sysel

Hodnocení utkání :

Hned v začátku utkání jsme zaznamenali "ťafku", kdy jsme si v první minutě vstřelili vlastní branku. Naštěstí jsme díky pěkné střele Santora poměrně rychle srovnali. Pak se hrál vyrovnaný zápas, když nebezpečné situace byly vidět před oběma brankami. Hosté byli rychlejší a přímočařejší, naopak my jsme trochu lépe kombinovali. Šťastnější hosté šli nakonec do přestávky s jednobrankovým náskokem. Druhý poločas začali lépe hosté a dostali se do dvoubrankového vedení. Naštěstí jsme to nevzdali a v závěru utkání jsme skóre srovnali. Nebojím se říct, že remíza je asi zasloužená. Soupeř byl hodně dobrý a bod z tohoto zápasu beru.

Co dodat :

K utkání jsme nastoupili s dost citelnými hráčskými absencemi ( zranění a nemoci ). Přesto hráči navázali na velmi slušný loňský soutěžní ročník v mladších žácích. Docela dobře jsme kombinovali a byli jsme úspěšní směrem dopředu. Trošku nám to vázlo v defenzívě, ale totéž lze říci i o soupeři. U obou týmů byli ofenzivní hráči úspěšnější než ti, co měli na starost defenzivu. Týmový herní výkon starších žáků LOKO měl docela slušné parametry a viděl jsem i několik dobrých individuálních herních výkonů. Kuba měl několik dobrých zákroků, ale současně si bohužel neodpustil trochu zbytečné chyby. Ty však pramenili spíše z nedostatečné koncentrace na danou herní situaci. Obrana trochu hořela, protože jsme nebyli dostatečně nekompromisní a také jsem viděl dost ztrát při rozehrávce. Navíc útočník soupeře byl rychlostně nadstandardní. Na druhé straně se mi dost líbil výkon Serafyma, který odehrál první mistrák za LOKO. Ale obránci to nakonec přece jen zvládli. V záloze byli dominantní Míša a Arsenij, dobré momenty měl i Vytia. Na pravé straně odehrál velmi slušné utkání Pepa. Slušně se ukazovali i Marcel a Rozina. V útoku se nedařilo Honzovi, ale po jeho stažení do záložní řady se projevila jeho bojovné srdce. V druhém poločase jsme dost rezignovali na přechodovou fázi a někteří hráči začali hrát příliš individuálně a z toho pramenilo spoustu ztrát. A to trochu kazí dojem z tohoto utkání. Nicméně hráli jsme první oficiální utkání, chybělo nám hned několik důležitých hráčů a tak je předvedená hra a konečný výsledek docela příjemným překvapením. To, že jsme dokázali bodovat s momentálním lídrem naší soutěže je celkově příjemné zjištění a o to víc si cením toho, co hráči předvedli.