Dorost sice prohrál s výborným soupeřem, ale nedal mu nic zadarmo

25. 9. 2022 ()
Foto: Dorost sice prohrál s výborným soupeřem, ale nedal mu nic zadarmo

         TJ Lokomotiva Karlovy Vary/Dalovice    -     Lomnice/Habartov     1 : 6 ( 1 : 3 )

 

Branky :

11´ 0:1,  22´ Martin Planeta 1:1, 23´ 1:2, 30´ 1:3, 57´ 1:4, 60´ 1:5, 80´ 1:6

 

Sestava týmu LKV :

Habor I. - Planeta T., Hořt, Voborský, Planeta M., Rolenc, Badal, Jiránek, Buriánek J., Buriánek L., Ryšavý, Šustr, Holub, Paluška, Habor M.

Nepřítomni :

Smrt V., Smrt M., Kopecký, Sibrt, Vošmik, Kalenda

 

Hodnocení utkání :                                              

Druhé domácí utkání a nedalo se nevzpomenout na to předchozí doma odehrané s Nejdkem. Po dvou třetinách herního času jsme tehdy prohrávali 0:11, a jestli nám něco tenkrát chybělo, tak to byla hlavně přechodová fáze a potřebné soubojové chování …. Navíc jsme dnes nastoupili proti týmu, který neztratil v soutěži ani bod a nastřílel zatím nejvíce branek. Čekala nás opravdu těžká zkouška. Od začátku bylo vidět, že tým kvalitní individuality a také vyrovnanost ve všech řadách. Jenže naši hráči navázali na zápas v Lubech a poctivě se rvali o každý míč, každý metr hřiště. První poločas byl z naší strany takový, jaký by měl a mohl být. Hráči pochopili, že v každém utkání bude soubojové chování základním pilířem k úspěchu. Sice se ujali vedení, ale naši hráči odpověděli rychlým kontrem a srovnali skóre. V té době se hrál velmi dobrý fotbal a to na obou stranách. Faktem je, že soupeř byl i v obraně velmi kvalitní a moc nám toho nedovolil. Hosté přidali dvě branky a tak první poločas skončil 1:3. Poločasová přestávka nám pomohla nabrat další síly, psychické i fyzické. Hráčům bylo také potřeba říct, že hrají výborný zápas. I druhý poločas hráči odstartovali naši hráči výborně. Bojovnost a snaha o dobrý herní projev - to bylo pro naši hru i nadále dominantní. Soupeř sice měl stále herně navrch, ale domácí jim nedali nic zadarmo. Změna přišla opět po dvou třetinách utkání, kdy soupeř zvýšil na 1:4. Tady nastal zlom v utkání a hosté nás touto brankou poslali definitivně do kolen.

 

Co dodat :

K fotbalu a ke sportu obecně prohry prostě patří. Prohrát se ale dá různým způsobem. Naši hráči sice prohráli, ale s hlavou nahoře, protože věděli, že odehráli velmi dobré utkání. Opakuji, že velmi dobré utkání. Dokud nás fyzické síly stačily, byli jsme kvalitnímu soupeři důstojným protivníkem. A dokud skóre utkání bylo úměrné, pomáhala nám i psychika. Dobrý výsledek s velmi dobrým soupeřem. Čtvrtá, trochu laciná branka, nás definitivně zlomila. Další dvě branky už byly přímým důsledkem mentálního stavu. Fotbal je mj. i o stavu mysli a ta už pak nebyla dobrá. Přibývala frustrace a spíše čekání na konec utkání. Soupeř pak už jasně dominoval, hrálo se většinou kolem našeho pokutového území. Je potřeba říct, že soupeř působil velmi sebevědomě a také velmi fotbalově. Jeho akce měly dynamiku a hráči se velmi dobře pohybovali. Bylo vidět, že hráči o sobě věděli, jistě spolu již nějakou dobu hrají. Velké plus z tohoto utkání je fakt, že konečně lze z naší strany mluvit o týmovém herním výkonu. Simon a Vašek dokázali přece jen výrazně lépe obsazovat hráče soupeře a nutit je k chybám. V tomto směru vidím velký a důležitý posun. Také Tomáš odehrál kvalitní utkání. A tato trojice dokázala tvořit naší mezihru a současně lépe se pohybovat ve svých prostorech. Jen je škoda, že nedokázali mezihru dokončit kvalitnější předfinální nebo finální přihrávkou. Přihrávky totiž většinou směřovali na dobře pokrytého hráče. Průnikových přihrávek a přihrávek přes obranu soupeře moc vidět nebylo. Znovu si musíme připomenout, že do utkání z naší strany zasáhlo devět hráčů, kteří jsou čerstvě v kategorii dorostu. Tři ukrajinští hráči jsou u týmu přibližně 14 dní. Z tohoto pohledu mě tento zápas velmi uspokojil, ten herní posun je zjevný. Jen musíme stále pracovat na zlepšování. A tam jsem zatím velmi spokojený. Většina hráčů je účastna na trénincích a pracuje v trénincích velmi dobře, to se prostě musí dříve či později projevit. Své nesporné kvality opět v brance prokázal Ivan. V obraně byli dominantní Lukáš Jiránek a JardaV útoku se rval jako obvykle Martin. Velmi slušně dřeli a bojovali oba BuriánciNicméně i u ostatních hráčů převládala bojovnost a snaha o co nejlepší výkon.  Na druhé straně musíme zapracovat na rychlejší práci s míčem a také se naučit řešit herní situace pod tlakem soupeře.  

 

Poslední zápasy Kompletní program

28.10.Slavia K.Vary B - Loko K.Vary1:3
05.11.Loko K.Vary - Hroznětín 2:1
12.11.Kr.Poříčí - Loko K.Vary1:4
25.03. - 10:15Loko K.Vary - Nové Sedlo
01.04. - 16:30Nová Role - Loko K.Vary
08.04. - 10:15Loko K.Vary - Vintířov

Průběžná tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.Ostrov1339
2.K.Vary-Dvory1336
3.Toužim1324
4.Citice1321
5.Vintířov1320
6.Chodov1319
7.Hroznětín1317
8.Nové Sedlo1317
9.Slavia K.Vary B1316
10.Loko K.Vary1315
11.Kr.Poříčí1314
12.Lomnice1311
13.Nová Role138
14.Nejdek136

Nejlepší střelci Kompletní statistiky

P Hráč Minut Gólů

Aktuální zápasy Kompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B

Aktuální zápasy Kompletní program

12.10.Loko K.Vary - Vojkovice/Kyselka3:0
16.10.Bečov/Bochov - Loko K.Vary0:3
22.10.Merklín/Hroznětín - Loko K.Vary0:8
31.12. - 11:00Loko K.Vary - Sedlec B

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.Nejdek/N.Role925
2.Loko K.Vary822
3.N.Sedlo/St.Role921
4.Sedlec B818
5.Merklín/Hroznětín911
6.Žlutice/Chyše911
7.Vojkovice/Kyselka97
8.Bečov/Bochov97
9.Toužim96
10.Hájek Jun.90

Nejlepší střelci Kompletní statistiky

P Hráč Minut Gólů
15.Guiseppe Santoro5616
34.Vincent Vlček2811

Aktuální zápasy Kompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B

Nejlepší střelci Kompletní statistiky

P Hráč Minut Gólů

Aktuální zápasy Kompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B

Partneři klubu

© 2022 - TJ Lokomotiva Karlovy Vary z.s. | Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací