Zápasy dorostu

4.9.2021
10:00h
Nejdek - Loko K.Vary
11:12
11.9.2021
09:00h
Loko K.Vary - Toužim
6:21
16.9.2021
17:00h
Nová Role - Loko K.Vary
15:3
25.9.2021
09:00h
Loko K.Vary - St.Role
1:7
30.9.2021
17:00h
Hroznětín - Loko K.Vary
14:0
2.10.2021
10:30h
Jáchymov - Loko K.Vary
2:11
10.10.2021
15:00h
Dalovice/Loko KV - Merklín/Abertamy
0:7
16.10.2021
10:30h
Nejdek/N.Role - Dalovice/Loko KV
12:1
24.10.2021
15:00h
Dalovice/Loko KV - D.Žandov
1:2
28.10.2021
10:30h
H.Slavkov - Dalovice/Loko KV
7:0
31.10.2021
10:30h
Chyše/Žlutice - Dalovice/Loko KV
9:0
7.11.2021
14:00h
Dalovice/Loko KV - Fr.Lázně
16.4.2022
10:00h
St.Voda - Dalovice/Loko KV
3:0
24.4.2022
15:00h
Dalovice/Loko KV - Teplá
1:2
1.5.2022
14:00h
D.Rychnov/Březová - Dalovice/Loko KV
6:0
8.5.2022
15:00h
Dalovice/Loko KV - H.Slavkov
0:4
15.5.2022
15:00h
Dalovice/Loko KV - Lomnice/Habartov
0:7
22.5.2022
13:30h
Merklín/Abertamy - Dalovice/Loko KV
29.5.2022
15:00h
Dalovice/Loko KV - Nejdek/N.Role
4.6.2022
10:30h
D.Žandov - Dalovice/Loko KV
12.6.2022
15:00h
Dalovice/Loko KV - Chyše/Žlutice
19.6.2022
10:00h
Fr.Lázně - Dalovice/Loko KV
30.6.2022
15:00h
Dalovice/Loko KV - Kynšperk

Zápasy starších žáků

10.10.2021
11:00h
Vojkovice/Kyselka - Loko K.Vary
1:1
17.10.2021
16:00h
Loko K.Vary - Svatava B
0:5
24.10.2021
10:30h
Žlutice/Chyše - Loko K.Vary
3:0
30.10.2021
15:00h
Loko K.Vary - St.Role/N.Sedlo
3:3
17.4.2022
11:00h
Vojkovice/Kyselka - Loko K.Vary
2:5
23.4.2022
15:00h
Loko K.Vary - Svatava B
0:3
27.4.2022
17:00h
Merklín/Hroznětín - Loko K.Vary
1:0
1.5.2022
10:30h
Žlutice/Chyše - Loko K.Vary
6:1
7.5.2022
15:00h
Loko K.Vary - St.Role/N.Sedlo
0:0
14.5.2022
15:00h
Loko K.Vary - Merklín/Hroznětín
2:3
21.5.2022
15:00h
Loko K.Vary - Vojkovice/Kyselka
28.5.2022
13:30h
Svatava B - Loko K.Vary
4.6.2022
15:00h
Loko K.Vary - Žlutice/Chyše
12.6.2022
10:30h
St.Role/N.Sedlo - Loko K.Vary

Zápasy mladších žáků

25.9.2021
10:30h
St.Role/N.Sedlo - Loko K.Vary
1:4
28.9.2021
13:00h
Loko K.Vary - Merklín/Hroznětín
6:3
2.10.2021
10:30h
Merklín/Hroznětín - Loko K.Vary
5:3
8.10.2021
17:00h
Verušičky - Loko K.Vary
0:3
11.10.2021
17:00h
Loko K.Vary - Merklín
2:5
25.10.2021
16:30h
Sedlec B - Loko K.Vary
6:2
31.12.2021
16:30h
Kolová/Pila - Loko K.Vary
14.4.2022
17:00h
Kyselka/Vojkovice - Loko K.Vary
1:11
18.4.2022
17:00h
Loko K.Vary - Bečov
6:5
29.4.2022
17:00h
Hroznětín - Loko K.Vary
1:7
2.5.2022
17:00h
Loko K.Vary - Toužim
2:8
13.5.2022
17:00h
Hájek Jun. - Loko K.Vary
0:4
16.5.2022
17:00h
Loko K.Vary - Verušičky
0:0
24.5.2022
17:00h
Merklín - Loko K.Vary
30.5.2022
17:00h
Loko K.Vary - Kolová/Pila
6.6.2022
17:00h
Loko K.Vary - Sedlec B
14.6.2022
17:00h
Kolová/Pila - Loko K.Vary

Zápasy starší přípravky

30.8.2021
17:00h
Loko K.Vary - Kyselka/Vojkovice
4:5
7.9.2021
17:00h
Bečov - Loko K.Vary
3:9
13.9.2021
17:00h
Loko K.Vary - Hroznětín
5:2
26.9.2021
14:00h
Toužim - Loko K.Vary
6:3
27.9.2021
17:00h
Loko K.Vary - Hájek Jun.
3:1
9.10.2021
09:00h
Loko K.Vary - volno
16.10.2021
14:00h
Chyše/Žlutice - Loko K.Vary
11:4
23.10.2021
09:00h
Loko K.Vary - Hájek Jun.
6:8
16.4.2022
09:00h
Loko K.Vary - Nejdek
8:21
22.4.2022
17:00h
Toužim - Loko K.Vary
23:6
30.4.2022
09:00h
Loko K.Vary - Nová Role
4:6
8.5.2022
10:00h
St.Role - Loko K.Vary
19:12
14.5.2022
09:00h
Loko K.Vary - Jáchymov
0:0
21.5.2022
10:00h
volno - Loko K.Vary
28.5.2022
09:00h
Loko K.Vary - Chyše/Žlutice
5.6.2022
14:30h
Hájek Jun. - Loko K.Vary
11.6.2022
09:00h
Loko K.Vary - Hroznětín

Partneři klubu

© 2022 - TJ Lokomotiva Karlovy Vary z.s. | Kontakty

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací